Kurumsal İletişim 0850 346 60 43
3ds Max Shell | Yüzeylere Kalınlık Verme | 3d Max Eğitim

3ds Max Shell | Yüzeylere Kalınlık Verme | 3d Max Dersleri


Memduh Tanrıöver 3ds Max Eğitim Videoları

3ds Max Shell | Yüzeylere Kalınlık Verme | 3d Max Eğitim Seti

Ücretsiz

3d Max Shell komutu modellenen yüzeyleri extrude etmek için kullandığımız bir komuttur. Yüzeylere et kalınlığı vermek konusunda gayet başarılı ve sık kullandığımız komutlardan birisidir. 3d Max Shell komutu eğitim videomu izleyerek komut ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Yüz yüze 3ds Max derslerime katılmak için buraya tıklamanız yeterli.

Daha fazla ücretsiz eğitim videosu için lütfen Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın :) Kanalıma ulaşmak için buraya tıklayın ! Youtube kanalımda sorduğunuz sorulara cevap veriyor olacağım. Ayrıca yaşadığınız problemler hakkında sorularınızı yine Youtube üzerinden videolara yorum şeklinde sorabilirsiniz.

Ayrıca render çalışmalarımı Instagram hesabım üzerinden takip edebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Instagram hesabım için buraya tıklayın.

Video Süresi: 05:04 | Video Kayıt Tarihi: 2020.05.03
memduh tanrıöver, memduh tanriover, memduh, tanrıöver, astronom, astronomi, girişimci, tasarımcı, endüstriyel tasarımcı, 3ds max hocası, 3d max hocası, en iyi 3d max hocası, en iyi 3d max uzmanı, türkiyenin en iyi 3d max hocası, türkiyenin en iyi 3d max uzmanı

Memduh Tanrıöver

Endüstriyel Tasarım & Girişimci
Profesyonel olarak 2012 yılından itibaren Mimar, İç Mimar, Mühendis ve kurumsal firmalar başta olmak üzere çeşitli meslek grubundan yaklaşık 850 kişiye 3ds Max & V-Ray eğitimi vermiştir. Amerika, Estonya ve Türkiye 'de bulunan şirketleri vasıtasıyla kendi tasarımlarının tüm dünyaya satışını yapmakta, aynı zamanda 3ds Max kursları vermektedir.


3ds Max Kursu Whatsapp Başvuru İçin Tıklayın !

Tamamlanmış Eğitim

Öğrenci

Katılımcı Memnuniyeti

3ds Max & V-Ray Kurslarımızı Kaçırmayın !

Öğrenci ve Eğitimcilerimizin Render Çalışmalarını İncelemek İster Misiniz?

Formu Doldurup Gönderin Sizi Arayalım