Kurumsal İletişim 0850 346 60 43
3ds Max Editable Poly Part 1 | 3d Max Eğitim

3ds Max Editable Poly Part 1 | 3d Max Dersleri


Memduh Tanrıöver 3ds Max Eğitim Videoları

3ds Max Editable Poly Part 1 | 3d Max Eğitim Seti

Ücretsiz

3d Max programında sık kullandığımız ve çok kullanışlı komutlarda birisi olan 3d Max Editable Poly komutu hakkında hazırladığım bu eğitim videosunu mutlaka izlemelisiniz. 3d Max'e hakim olmak için ve sahnede kullacağınız modelleri düzenlemeniz konusunda size çok faydası olacak Editable Poly komutunu mutlaka öğrenmelisiniz. Editable Poly komutu ile ilgili iki adet 3d Max eğitim videom bulunmakta. Diğer videoyu websitemde bulabilirsiniz. İyi çalışmalar :)

Yüz yüze 3ds Max derslerime katılmak için buraya tıklamanız yeterli.

Daha fazla ücretsiz eğitim videosu için lütfen Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın :) Kanalıma ulaşmak için buraya tıklayın ! Youtube kanalımda sorduğunuz sorulara cevap veriyor olacağım. Ayrıca yaşadığınız problemler hakkında sorularınızı yine Youtube üzerinden videolara yorum şeklinde sorabilirsiniz.

Ayrıca render çalışmalarımı Instagram hesabım üzerinden takip edebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Instagram hesabım için buraya tıklayın.

Video Süresi: 09:23 | Video Kayıt Tarihi: 2020.05.03
memduh tanrıöver, memduh tanriover, memduh, tanrıöver, astronom, astronomi, girişimci, tasarımcı, endüstriyel tasarımcı, 3ds max hocası, 3d max hocası, en iyi 3d max hocası, en iyi 3d max uzmanı, türkiyenin en iyi 3d max hocası, türkiyenin en iyi 3d max uzmanı

Memduh Tanrıöver

Endüstriyel Tasarım & Girişimci
Profesyonel olarak 2012 yılından itibaren Mimar, İç Mimar, Mühendis ve kurumsal firmalar başta olmak üzere çeşitli meslek grubundan yaklaşık 850 kişiye 3ds Max & V-Ray eğitimi vermiştir. Amerika, Estonya ve Türkiye 'de bulunan şirketleri vasıtasıyla kendi tasarımlarının tüm dünyaya satışını yapmakta, aynı zamanda 3ds Max kursları vermektedir.


3ds Max Kursu Whatsapp Başvuru İçin Tıklayın !

Tamamlanmış Eğitim

Öğrenci

Katılımcı Memnuniyeti

3ds Max & V-Ray Kurslarımızı Kaçırmayın !

Öğrenci ve Eğitimcilerimizin Render Çalışmalarını İncelemek İster Misiniz?

Formu Doldurup Gönderin Sizi Arayalım